0 850 302 44 55
0 850 302 44 55
Telefon
E-Posta
E-Posta
E-Posta
Anasayfa
Marka Tescili ve Danışmanlığı

twitter
English
Turkish
Copyright © 2013 yasalhost.com Tüm hakları saklıdır.
Bizi takip edin
facebook
Bizi farklı kılanlara bakın!
Bizi farklı kılanlara bakın!
>
>
Müşteri Yorumlarını Okuyun
Müşteri Yorumlarını Okuyun
>
>
Dil seçimi :
 
Destek taleplerinizi lütfen canlı destek departmanından veya sistemimizden destek talebi oluşturarak bildiriniz.
Destek talebi oluşturmak için lütfen
Kontrol Paneli
Kontrol Paneli
İletişim
Sunucu Hizmetleri
Web Hosting
Diğer Servisler
Kurumsal
Diğer Servisler
Doğrudan pazarlama yöntemi olan marka tescili ile emeklerinizi koruma altına alın ve koruyun. Marka tescili ile firmanıza vizyon ve misyon kazandırarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Marka tescili sayesinde emeklerinizin başkaları tarafından haksız kullanımının önüne geçip taklitçi kişi veya kuruluşların haksız rekabetini önleyebilirsiniz.

Tescil edilen marka kanuni olarak koruma altına alınmıştır. Her çeşit hukuki işlemler dahilinde marka sahibinin markasını, adını, malını ve tüm yatırımlarını koruması sağlanmış olur.
Marka tescili firmanızı, ürününüzü veya websitenizin güvenilir ve kaliteli olduğu noktasında firmanızı daha iyi anlatmanıza yardımcı olur ve prestijinizi yükseltir. Marka tescili başvurusu yaptığınız gün ve saat itibariyle başvurduğunuz marka korumaya alınır. Bu sayede markanız anında koruma altına alınır ve bu koruma başvuru boyunca devam eder. Markanız tescil edildikten son 10 yıl boyunca koruma altına alınmaktadır.10 yıl boyunca marka tescil yaptığınız ürünü, firmanızı veya bir web sitenizi koruyabilirsiniz.

Markanız için ücretsiz ön araştırma yapıyoruz. Markanıza en uygun sınıfı bulup, adınıza başvuru yaptıktan sonra dilerseniz com.tr uzantılı alan adınızı da kayıt edebiliriz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşınız.
Canlı Destek
Canlı Destek
Kurumsal