0 850 302 44 55
0 850 302 44 55
Telefon
E-Posta
E-Posta
E-Posta
Anasayfa
Kurumsal
İş Ortaklarımız

twitter
English
Turkish
Copyright © 2013 yasalhost.com Tüm hakları saklıdır.
Bizi takip edin
facebook
Bizi farklı kılanlara bakın!
Bizi farklı kılanlara bakın!
>
>
Müşteri Yorumlarını Okuyun
Müşteri Yorumlarını Okuyun
>
>
Dil seçimi :
 
Destek taleplerinizi lütfen canlı destek departmanından veya sistemimizden destek talebi oluşturarak bildiriniz.
Destek talebi oluşturmak için lütfen
Kontrol Paneli
Kontrol Paneli
İletişim
Sunucu Hizmetleri
Web Hosting
Diğer Servisler
Kurumsal
Kurumsal Bilgiler
YasalHost İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak alanında lider kurumlarla yaptığımız iş ortaklıkları sayesinde, en yüksek kaliteli servisi en uygun maliyetler ile sizlerle buluşturuyoruz.
DELL

Dell Poweredge sunucuları YASAL servislerinin çalistiği ortamın önemli elemanlarındandır, PowerEdge sunucular 6,8 ve 12 çekirdekli işlemciler ve 256 GB hafıza kapasiteleri ile Cloud altyapısının kalbini oluşturmaktadır.
EMC

EMC Clariion Serisi, ultra yüksek performanslı storage ailesi, verilerinizin sürekli olarak hızlı erişilebilir ve güvende olmasını sağlamaktadır.
Juniper

EX Serisi network switchleri, üstün yedeklilik, performans ve kolay yönetim özellikleri ile verilerinize ulaşımda hızlı ve garantili şekilde uçtan uca erişim sağlamaktadır.
Brocade

Brocade Fiber switchler, cloud mimarısindaki sunucular ile storage sistemi arasındaki bağı olusturur, 4 ve 8 gbit/sec hızında calisan fiberlinkler vasıtası ile, dosyalarınıza erişim ultra yüksek performans ile sağlanmaktadır.
Vmware

Vmware Vsphere Cloud altyapısının yazılımını olusturan sistem, halihazırda dünya üzerindeki en gelişmiş ve performanslı, en kritik iş yüklerinde tercih edilen yazılımdır.
Microsoft

Windows tabanlı servislerin sunumunda, Microsoft firması ile ortak olarak Windows 2008 R2 sunucu ailesi, Exchange ve SQL ürün grupları kullanımıza sunulmaktadır.
Parallels

Kullanılmakta olan sunucular üzerinde, otomasyon ve yönetim faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere, 10, 100 veya limitsiz hesap sayısına sahip Parallels Plesk kontrol panelleri kullanımıza sunulmaktadır.
cPanel

Kullanılmakta olan sunucular üzerinde, otomasyon ve yönetim faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere, gerek fiziksel gerek sanal platformlar için özel olarak optimize edilmiş Cpanel kontrol paneli kullanımınıza sunulmaktadır.
Canlı Destek
Canlı Destek
Kurumsal